LEGO WEAR Kurtki Na Deszcz dla Dzieci, Spodnie Outdoor, Polary Lego


lego wear logo

OFICJALNY AUTORYZOWANY
         Sklep LEGO Wear 
                                               


LEGO® Wear Kolekcja OUTDOOR

LEGO WEAR AW20 be iconic Lego wear ubrania dla dzieci kurtka koszulka bluza
     

KURTKA na Deszcz dla dzieci,
Kurtka dla dzieci Softshell i Puchowa,
Kurtki Jesienne i Zimowe dla dzieci LEGO Wear,
Spodnie Outdoor, Shory Techniczne
LEGO® Wear - gdy niezbędna jest jakość ubrań

 

LEGO ® Wear TEC - techniczna odzież wierzchnia

LEGO Wear TEC to kolekcja funkcjonalnej odzieży wierzchniej o wielu fantastycznych właściwościach, które zapewniają dziecku suchość i ciepło. Użyliśmy tylko trwałych i wytrzymałych materiałów, aby zagwarantować długą żywotność, a odzież wierzchnia wytrzyma każdą sytuację podczas zabawy. Swoboda poruszania się to kolejna ważna wartość w asortymencie ubrań LEGO Wear TEC, ponieważ chcemy mieć pewność, że Twoje dziecko nie będzie ograniczać ruchów.

 

Przeczytaj więcej o LEGO Wear TEC

Funkcjonalność, wygoda i swoboda poruszania się to słowa kluczowe w każdym produkcie z kolekcji LEGO Wear TEC. Dzięki temu możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, czy kupujesz kombinezon zimowy LEGO Wear TEC na sezon zimowy, czy kurtkę wiosenną LEGO Wear TEC, jest on funkcjonalny, wygodny i zapewnia swobodę ruchów. Oznacza to, że Twoje dziecko będzie mogło bawić się na dworze, mimo że kombinezon lub kurtka są ładnie watowane. W kolekcji LEGO Wear TEC znajdziesz kurtki, spodnie, kombinezony, spodnie, rękawiczki itd. 

Co więcej, LEGO Wear TEC jest zarówno wiatroszczelny, jak i wodoodporny (materiał o para,etrach minimum 8000 mm słupa wody, a nawet 15.000 mm H2O) i ma klejone szwy - co oznacza, że ​​ubrania są oddychające, a nadmiar ciepła ciała można łatwo odprowadzić. To idealny rodzaj odzieży wierzchniej dla chłopca lub dziewczynki, którzy nie chcą zostawać w domu nawet w mokrych lub zimnych dniach, ale uwielbiają wychodzić na zewnątrz i bawić się bez względu na pogodę.


lego wear logo
Rozwiń FILTRY i Łatwiej Wybierz:
WYBIERZ ROZMIAR ODZIEŻY
RODZAJ PRODUKTU
PŁEĆ
Użyte KOLORY
Newsletter
NEWSLETTER 1