Bluza dla Chłopca

Bluza DRESOWA dla Chłopca, Bluza Z KAPTUREM Chłopięca,
Bluza POLAROWA dla Chłopca, Bluza TECHNICZNA

BLUZA dla CHŁOPCA
LEGO Wear, 4F, CMP, REGATTA, ALPINE PRO, REIMA


              
LEGO Wear Polar dla Dzieci SINCLAIR 702 LimonkaLEGO Wear Polar dla Dzieci SINCLAIR 702 Limonka PromocjaOSTATNIE SZTUKI odzież_dziecięca_4F_lego_reima_cmp_wyparzedaż_do_70_dla_dzieci

TERAZ_MINUS_50_PROCENT_WYPRZEDAZ_SMYK
LEGO WEAR SINCLAIR 702 - PULLOVER 22972/836/

BLUZY dla dzieci. Polar dla dziewczynki, czy z kapturem dla chłopca? Kolekcja bluz na Jesień i Zimę dla dzieci. 

BLUZA dla dzieci.
Polar dla dziewczynki, czy bluza z kapturem dla chłopca?
A może inna? Jaka bluza dzla dzieci będzie najlepsza?Bluza bawełniana świetna na co dzień, ale bawełna to izolator, zatem przytrzymuje wilgoć i nadmiar ciepła przy ciele. Bluza Bawełniana dla dziecka jest za to komfortowa, miekka i może mieć ulubione aplikacje np. LEGO Ninjago, LEGO Friends itd. 

Polar - cóż, to fantastyczny, wielozadaniowy produkt dla każdego. Idealna warstwa druga, pomiędzy kurtką a bielizną termiczną. Sprawdzi się jako dopieplające okrycie w cieplejsze jesienne dni.
Na czy polega praktyczność polaru? Jest "ciepły", jak zwykło się mówić, co przekłada się na to, że jest świetnym izolatorem. Mówi się też, że "oddycha", to z kolei oznacza, że jest paroprzepuszczalny, czyli transportuje nadmiar ciepła na zewnątrz. Lekki? A i owszem, nawet najgrubsze odmiany zrobione są z tkaniny o wadze 200-300 g jednego metra kwadratowego. Co jeszcze? Ważne. Szybkoschnący ! Intensywny ruch i pot, chwilę później nie wiesz co to jest, szybka przepierka, a rano potrzebny? Żaden kłopot ! Wyschnie na pewno. UWAGA. Tekst dotyczy "prawdziwego" microfleece, odpowiednio tkanego, z odpowiedniego polyestru. NIE KAŻDY POLAR W SKLEPIE, CHOĆ GO UDAJE, BĘDZIE MIAŁ TE SAME WŁAŚCIWOŚCI...

Bluzy techniczne elastyczne / Thermostretch - brzmi profesjonalnie? A i owszem, bo tak jest. Jak krótko je opisać? Bluza o właściwościach polaru, często z microfleece od wewnątrz, która w dodatku jest elastyczna!
Nie krępuje ruchów, dostosowuje się do aktywności użytkownika, oddycha i świetnie wygląda !
Polecamy


Sprawdź kolekcję bluz (DRUGA WARSTWA)  SPRAWDŹ TUTAJ

Bluzy dla dzieci

Tutaj znajdziesz szeroki i głęboki wybór bluz dla dzieci. Podobnie jak reszta ubrań z kolekcji LEGO® Wear, wiele bluz dla chłopców i dziewcząt jest oczywiście inspirowanych wspaniałym światem LEGO. Oznacza to, że swetry mają zabawny wyraz w swoim kroju; są kolorowe, a wiele z nich ma jakiś nadruk, na przykład postać z LEGO.

Przeczytaj więcej o bluzach

LEGO Wear od zawsze był synonimem najwyższej jakości odzieży dziecięcej, co naturalnie widać w bluzach dla dzieci. Jeśli szukasz nowej bluzy dla swojego chłopca lub dziewczynki, to dobrze trafiłeś. Powyżej znajdziecie największy wybór bluz inspirowanych wielkim i stale powiększającym się uniwersum LEGO, a znajdzie się coś, co przypadnie do gustu każdemu dziecku – zarówno niemowlakom, jak i starszym pociechom.

Różne bluzy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą wytrzymać nieco surowe traktowanie, które towarzyszy strojowi dziecięcemu. Ty – jako rodzic – nie musisz się martwić, jeśli Twoje dziecko bawiące się dziko na placu zabaw zrujnuje ciuchy.

Rozwiń FILTRY i Łatwiej Wybierz:
WYBIERZ ROZMIAR ODZIEŻY
Użyte KOLORY
POLULARNE MARKI
Newsletter
NEWSLETTER 1